fbpx

Budujemy nieprzeciętne rowery wspierające Twoją rehabilitację.

Dostarczamy rowery rehabilitacyjne, biorące czynny udział w procesie rehabilitacji, a także odpowiadające za ułatwianie Twojego codziennego życia.

Dla kogo?

󬓳

Niepełnosprawni

po amputacji, udarze, z niedowładem itp.

Mający problemy

z otyłością lub utrzymaniem równowagi

Chorujący

na stwardnienie rozsiane

Cierpiący

z powodu bólu kręgosłupa, nadgarstków lub zmian reumatycznych

Zobacz, co zyskasz stawiając na rower rehabilitacyjny Dekers

Przyspieszysz swoją rehabilitację

Rower sprawi, że Twój powrót do zdrowia lub proces leczenia będzie przebiegał znacznie szybciej i sprawniej.

Za jego sprawą zyskasz narzędzie wspierające Twoją rehabilitację, a także pozbędziesz się innych męczących dolegliwości (bólów kręgosłupa, nadgarstków, a nawet tych związanych ze zmianami reumatycznymi).

Pozbędziesz się ograniczeń i zyskasz poczucie wolności

Dzięki tej maszynie zapomnisz o swojej niepełnosprawności oraz dolegliwościach ograniczających codzienne funkcjonowanie.

Nie będziesz już pamiętał o utrudnieniach, jakie do tej pory spotykały Cię w codziennym życiu – stromych podjazdach, krawężnikach, nieosiągalnych wzniesieniach czy po prostu nierównych nawierzchniach. Przede wszystkim jednak zaczniesz czerpać pełną radość z wolności, jaką da Ci możliwość przemieszczania się rowerem rehabilitacyjnym.

Zapewnisz sobie solidną dawkę przeżyć i emocji

Trójkołowy rower rehabilitacyjny da Ci niezwykłą możliwość odbywania nawet najbardziej wymagających i ekscytujących podróży.

Dzięki niemu wybierzesz się na wyjątkową wakacyjną wyprawę czy krótki wypad za miasto – do lasu, nad wodę, w góry lub gdzie tylko chcesz.

Sprawdź nasze modele trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych

Dekers VENTUM

Dekers HUNTER

Dekers E-HUNTER

Dowiedz się, jak powstają rowery rehabilitacyjne Dekers

Sprawdź, jak przebiega cały proces budowy naszych nieprzeciętnych maszyn służących do rehabilitacji. Od momentu wstępnego projektu, aż do chwili, gdy opuszczają nasz garaż 😊!

Zamów swój własny rower rehabilitacyjny

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich potrzebach.

Zrobimy wszystko, aby Ci doradzić i wybrać rozwiązanie, które spełni Twoje wszystkie wymagania

Telefon:

PL: 791628486
ENG: 517108936

E-mail:

kontakt@dekers.pl

Adres:

ul. Konecka 28a, 26-333 Paradyż

Trójkołowe rowery rehabilitacyjne dla seniorów, osób dorosłych oraz niepełnosprawnych dzieci

Jedną z głównych grup odbiorców naszych produktów są osoby niepełnosprawne – cierpiące na różnego rodzaju choroby lub posiadające ograniczenia w swobodnym poruszaniu się. Z myślą o nich dostarczamy w pełni profesjonalną i dopasowaną maszynę – rower rehabilitacyjny trójkołowy z napędem elektrycznym.

Rower trójkołowy rehabilitacyjny, jak sama nazwa wskazuje, pozwala im na aktywne wspieranie procesu rehabilitacji oraz powrotu do zdrowia. Z kolei dla osób, których zmiany zdrowotne są nieodwracalne – rower do rehabilitacji jest natomiast idealnym środkiem transportu. Pojazdem, dzięki któremu mogą zapomnieć o otaczających je barierach i docierać do miejsc, które wcześniej były dla nich niedostępne.

Odbiorcami naszych trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych są osoby dorosłe. W przyjemnością tworzymy rower rehabilitacyjny dla seniora, jak i rower dla dzieci niepełnosprawnych. Posiadana przez nas technologia produkcji oraz pełna elastyczność pozwalają nam na budowę pojazdów doskonale dopasowanych do bieżących, jak i przyszłych potrzeb osób niepełnosprawnych. Uwzględniając w tym rehabilitację oraz tradycyjną formę transportu.