Przejdź do treści
Custom Bike Dekers Polska

Dekers Hunter FATTRIKE

Grube opony, niebagatelny wygląd i moc, która potrafi wcisnąć w fotel – tym właśnie jest Dekers Fattrike

O to rower dla tych, którzy pragną przyciągać wzrok wszystkich.

Przeznaczenie

sport / rehabilitacja

Rodzaj napędu

manualny / elektryczny

Charakter jazdy

Offroad / miasto

Zasięg

~120 km

Max. waga

150 kg

Wyświetlacz

LCD

Trójkołowy | Poziomy | Elektryczny

Dekers Hunter FATTRIKE

Wyróżnij się z tłumu

Fattrike to rower trójkołowy elektryczny zaprojektowany dla osób szukających stabilnej konstrukcji i niezawodności w miejskiej dżungli. Dzięki grubym oponom, bez problemu pokonuje krawężniki, zapewniając komfortową jazdę. 

Trójkołowiec Fattrike jest wyposażony w odpowiedni zapas mocy, co pozwala na płynne poruszanie się po różnych nawierzchniach. To idealna opcja dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się swobodą i niezależnością w miejskim środowisku. 

 

Fattrike to customowy elektryk, powstający w polskim warsztacie. Ten elektryczny trójkołowy rower poziomy jest idealny dla tych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu. 

Odkryj możliwości tego roweru, który wyróżnia się nie tylko designem, ale także wysoką jakością wykonania. 

Fattrike zapewnia niezapomniane wrażenia podczas jazdy!

 

Doświadcz maksimum wrażeń

Fattrike to rewolucyjny trójkołowiec, który jak każdy Dekers został wykonany z najwyższą precyzją i dbałością o detale, aby zapewnić Ci niezrównaną jakość jazdy. Nasz trójkołowy rower elektryczny, dzięki zastosowaniu najlepszych komponentów jest nie tylko niezwykle wytrzymały, ale także niezawodny – nie pozwolimy na niespodziewane awarie. Wyzwania przed jakimi staniesz na trasie rowerowej, będą dla naszego Fattrike tylko przyjemnością. 

Przekonaj się sam, jak niesamowite doznania może Ci dostarczyć nasz Dekers!

 

Fattrike to innowacyjny trójkołowiec, który zapewnia wygodną jazdę i maksymalną kontrolę. Jego pozioma konstrukcja sprawia, że manewrowanie w ciasnych zakrętach staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dwa skrętne koła z przodu pozwalają na precyzyjne sterowanie, a boczne lusterka zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo na drodze. Dodatkowo, oświetlenie roweru Fattrike gwarantuje widoczność nawet w najgorszych warunkach pogodowych. 

To idealny rower dla osób, które cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy.

 

Poziomy rower elektryczny

Fattrike to niezwykle imponująca maszyna na trzech kołach, która zapewnia nie tylko niezrównaną moc, ale również ogromną przyczepność i stabilność na drodze. Dzięki specjalnie zaprojektowanym kołom, rower ten jest w stanie tłumić wszelkie drgania i nierówności terenu, co przekłada się na niezwykły komfort jazdy.

Jego nowoczesny design i unikalny wygląd sprawią, że przyciągniesz uwagę wszystkich wokół. Nie tylko będziesz wyglądać stylowo, ale także będziesz cieszyć się bezpieczną i przyjemną jazdą.

Nie czekaj dłużej, odkryj nowe możliwości z Fattrike!

Trajka Dekers w kamieniołomie

Sprawdź, jak Dekers Hunter FATTRIKE radzi sobie w akcji

Poznaj dokładną specyfikację Dekers Hunter FATTRIKE

Napęd elektryczny:

Wymiary:

Pamiętaj!

Zamawiając rower Dekers Hunter FATTRIKE otrzymasz nowy i przetestowany pojazd. Wraz z nim zapewnimy Ci także dostęp do instrukcji (w języku polskim), a także mnóstwo cennej wiedzy technicznej

Zamów swój własny trójkołowy rower

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich potrzebach

Zrobimy wszystko, aby Ci doradzić i wybrać rozwiązanie, które spełni Twoje wszystkie wymagania