Przejdź do treści
Custom Bike Dekers Polska

Full Black Hunter

Full Black Hunter, kolejny rower trójkołowy który wyjechał z naszego warsztatu

Nowy rower Batmana?

Malowanie: pełna czerń. Nietuzinkowy kształt i wyjątkowe osiągi: obecne. Miejsce na sakwy, które pomieszczą wszystko co niezbędne do każdej misji: jest.

Nie znamy odpowiedzi na pytanie, czy Batman wybrałby naszego Huntera, jednak z pewnością byłaby to dla niego opcja jeśli chciałby zostać EKO.

Ekran LCD do kontrolowania wszystkich parametrów roweru Dekers
Wygodny fotel z zagłówkiem, podłokietnikami i podparciem pod nadgarstki w trajkach Dekers

Szyty na miarę potrzeb

Kolejny Hunter opuścił nasz warsztat. Jak każdy inny rower i ten został skrojony na miarę potrzeb nowego właściciela.

Dla ułatwienia wstawania i siadania zamontowaliśmy przedłużony, dedykowany uchwyt. Dodatkowe podłokietniki i podparcie pod nadgarstki zdecydowanie sprawdzi się przy dłuższych wypadach i zapobiegnie drętwieniu rąk.

Wszystko na swoim miejscu

Jak w każdym Hunterze tak i tu nie mogło zabraknąć miejsca na przechowywanie. Dwa boczne bagażniki to idealne miejsce na sakwy, w których wszystko co niezbędne będzie pod ręką.

Specjalne mocowanie na tylnym kole pozwoli wyposażyć rower w dodatkowe miejsce na rzeczy, które jest niezwykle przydatne zwłaszcza podczas dłuższych wypadów.

Bagażnik przymocowany do mocowania baterii umożliwia zabranie podręcznej sakwy - Dekers
Tylne koło roweru skutecznie wybiera nierówności w terenie

Siła drzemie w jakości

Hunter to ponad wszystko moc i porządne komponenty. I w tym modelu nie mogło być inaczej. Napęd 3×9 od Shimano, pojemna bateria, a gdy to potrzebne wsparcie elektrycznego silnika.

Taki zestaw gwarantuje nie tylko dobrą zabawę, ale i wsparcie podczas każdego wypadu i na każdym kilometrze. Wygodę zapewni wyprofilowany fotel, a 26″ koło z tyłu i 20″ koła z przodu zadbają o to, by wertepy nie stanowiły przeszkody.

Dodatkowa rundka po blogu?

Wiemy, że chcesz tu zajrzeć