Nowy rower Batmana?

Malowanie: pełna czerń. Nietuzinkowy kształt i wyjątkowe osiągi: obecne. Miejsce na sakwy, które pomieszczą wszystko co niezbędne do każdej misji: jest.

Nie znamy odpowiedzi na pytanie, czy Batman wybrałby naszego Huntera, jednak z pewnością byłaby to dla niego opcja jeśli chciałby zostać EKO

full black hunter
IMG_1830

Szyty na miarę potrzeb

Kolejny Hunter opuścił nasz warsztat. Jak każdy inny rower i ten został skrojony na miarę potrzeb nowego właściciela. Dla ułatwienia wstawania i siadania zamontowaliśmy przedłużony, dedykowany uchwyt. Dodatkowe podłokietniki i podparcie pod nadgarstki zdecydowanie sprawdzi się przy dłuższych wypadach i zapobiegnie drętwieniu rąk.

Wszystko na swoim miejscu

Jak w każdym Hunterze tak i tu nie mogło zabraknąć miejsca na przechowywanie. Dwa boczne bagażniki to idealne miejsce na sakwy, w których wszystko co niezbędne będzie pod ręką. Specjalne mocowanie na tylnym kole pozwoli wyposażyć rower w dodatkowe miejsce na rzeczy, które jest niezwykle przydatne zwłaszcza podczas dłuższych wypadów.

IMG_1849
IMG_1851

Siła drzemie w jakości

Hunter to ponad wszystko moc i porządne komponenty. I w tym modelu nie mogło być inaczej. Napęd 3×9 od Shimano, pojemna bateria, a gdy to potrzebne wsparcie elektrycznego silnika. Taki zestaw gwarantuje nie tylko dobrą zabawę, ale i wsparcie podczas każdego wypadu i na każdym kilometrze. Wygodę zapewni wyprofilowany fotel, a 26″ koło z tyłu i 20″ koła z przodu zadbają o to, by wertepy nie stanowiły przeszkody.

A może poczytasz o

full black hunter

Full Black Hunter

Nowy rower Batmana? Malowanie: pełna czerń. Nietuzinkowy kształt i wyjątkowe osiągi: obecne. Miejsce na sakwy, które pomieszczą wszystko co niezbędne do każdej misji: jest. Nie

Czytaj więcej »