Zamów swojego Dekersa

Nasze maszyny są produkowane na zamówienie. Nie jesteśmy fabryką która sprzedaje zwykły produkt.
Budujemy rowery, które są unikalne, przez co dostarczają jeszcze więcej szczęścia osobom które nimi jeżdżą. Z tego powodu nie ma możliwości zamówienia gotowego Dekersa na stronie. Można jednak zamówić swój model bardzo łatwo - wystarczy wypełnić formularz który znajduje się poniżej a my skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci ofertę na Twój unikalny model Dekersa.

Formularz ofertowy

Jak wygląda budowa naszych maszyn?

Krok 1 - Kontakt

Na początku się z nami kontaktujesz. Telefonicznie, mailowo, osobiście lub wypełniając formularz na stronie. Na początku rozmawiamy o Twoich potrzebach i o tym jak ma wyglądać Twój Dekers.

Krok 2 - Budowa

Świetnie! wiemy już jaki ma być Twój wymarzony Dekers więc możemy brać się do pracy. Zamykamy się w naszej manufakturze i budujemy dla Ciebie pojazd. Zazwyczaj na budowę trajki potrzebujemy około 3 tygodni. Jednak gdy zamówień mamy dużo ten termin może się wydłużyć.

Krok 3 - Gotowe!

Chwila wytrwałości i już jest! Stajesz się posiadaczem unikatowego modelu Dekersa i możesz odkrywać świat z nowej perspektywy! Dodatkowo dołączasz do grona ludzi, którzy nie boją się żyć po swojemu a z każdego dnia chcą wycisnąć jeszcze więcej! Gratulacje!