Przejdź do treści
Custom Bike Dekers Polska

Największy chłopak w rodzinie – FATTRIKE

Fattrike nasz największy model w ofercie

Postrach rowerowych ścieżek

Grube, dwudziestocalowe opony. Brak przednich błotników i krótszy tylny błotnik wzorowany na Chopperze. Wszystkiego dopełnia malowanie w czerni i czerwony zestaw dodatków. Tak prezentuje się pierwszy i zarazem największy model w rodzinie – FATTRIKE.

Fattrike Dekers - Postrach rowerowych ścieżek
Tabliczka znamionowa Fattrike Dekers

Nowy model w rodzinie

 

Kolejny Dekers trafił do nowego właściciela. Hunter FATTRIKE to ostatni i największy model z naszego katalogu. 

 

Oprócz grubych, czarnych opon wyróżnia go największa moc z całej trójki oraz największe baterie, które pozwolą na pokonanie nawet 200 kilometrów na jednym ładowaniu. 

Rower dokładnie taki jak chcesz

 

Nasze rowery to customowe projekty. Każdy jest oparty o podstawowe elementy, oraz akcesoria i podzespoły wybierane bezpośrednio przez klienta. 

W tym modelu pojawiło się pełne oświetlenie, umożliwiające jazdę w nocy i poprawiające bezpieczeństwo. Zamontowaliśmy również dwa boczne bagażniki przy bateriach na mniejsze sakwy, aby wszystko co niezbędne mieć zawsze pod ręką, bez konieczności wstawania z roweru.

 

 Dopełnieniem jest miejsce na tylnym kole gdzie można zamontować kolejne dwie duże sakwy, które pomieszczą znacznie więcej sprzętu przy dłuższych wyprawach. 

Bagażnik umożliwiający zamontowanie podręcznej sakwy oraz pojemna bateria Fattrike
Korba Deore wykorzystana w naszym trójkołowym rowerze elektrycznym Dekers

Poważny zawodnik

Hunter FATTRIKE to nasza największa i najcięższa maszyna. Mimo swojej wagi i rozmiarów sprawdza się w trudniejszym, choćby piaszczystym terenie oraz podczas manewrowania w wąskich zakrętach. 

 

Sposób umiejscowienia fotela to nie tylko komfortowa pozycja dla prowadzącego, ale także dużo stabilniejsze prowadzenie roweru. Jeśli szukasz czegoś co zwraca uwagę, FATTRIKE to zdecydowanie odpowiedź dla Ciebie

Dodatkowa rundka po blogu?

Wiemy, że chcesz tu zajrzeć