P1433143-2

Jakość Dekers, wrażenia EXTREME

Zielony Hunter Extreme to kolejny rower, który opuścił nasz warsztat i wyruszył do nowego właściciela. Od standardowego modelu Hunter, Extreme wyróżnia się mocniejszym silnikiem elektrycznym i pojemniejszą baterią, która na dłużej pozwoli cieszyć się elektrycznym wspomaganiem lub dostarczy masę rozrywki przy wykorzystaniu samego napędu.

Wszystko co potrzebne, zawsze pod ręką

W każdym Hunterze jest miejsce na sakwy. W tym modelu dodatkowo znalazły się sakwy na tylnym kole, aby pomieścić całe potrzebne wyposażenie, nawet na dłuższe wypady. Przy kierownicy natomiast, znalazły się dwie poduszki pod nadgarstki, które znacznie poprawią komfort przy dłuższych wyprawach.

P1433190-1
P1433187-1

Wygoda i prześwit

Aby bezpiecznie pokonywać wszelkie przeszkody i nierówności nasz Zielony Hunter Extreme posiada 20″ koła z przodu i 26″ koło z tyłu. Taka konfiguracja nie tylko daje wysoki komfort z jazdy, ale też daje pewność, że nie utkniemy nigdzie na trasie. Dodatkowo o nasz komfort dba wygodny fotel, który dobrze dopasowuje się do użytkownika.

Zobacz sam nasz najnowszy film na naszym kanale YouTube!

Zajrzyj nam na YouTube

A może poczytasz o

full black hunter

Full Black Hunter

Nowy rower Batmana? Malowanie: pełna czerń. Nietuzinkowy kształt i wyjątkowe osiągi: obecne. Miejsce na sakwy, które pomieszczą wszystko co niezbędne do każdej misji: jest. Nie

Czytaj więcej »