Przejdź do treści
Custom Bike Dekers Polska

Szlakiem Orlich Gniazd

Szlak Orlich Gniazd na rowerze trójkołowym Dekers

Radość z jazdy

 

Budowanie rowerów to niesamowita przygoda pełna nowych wyzwań i nowych ludzi, których poznajemy z każdym wykonanym modelem. Zdarza się jednak, że w tej całej produkcji umyka nam to co w trajkach najpiękniejsze – radość z jazdy

Początek trasy Szlakiem Orlich Gniazd, Damian Strzelczyk pomysłodawca i producent Dekers
Niezwykła wyprawa na trajce Dekers

Szlakiem Orlich Gniazd

Tak powstał pomysł, który postanowiliśmy jak najszybciej wdrożyć w życie i ruszyliśmy na małą wyprawę Szlakiem Orlich Gniazd. Wyjątkowe uczucie, na własnej skórze doświadczyć prawdziwej przygody.

Rower, klimatyczne widoki i ciągnące się kilometry. To rzeczy, na które często nie zwracamy uwagi w codziennym zgiełku.

Świat z poziomu trzech kół

Trzeba przyznać, że świat wygląda inaczej z poziomu trajki. Człowiek jest bliżej wszystkiego, jest dużo więcej czasu na doświadczenie wszystkiego co dzieje się dookoła. 

Nagle przestajemy się śpieszyć, a każdy przystanek na drodze jest ciekawym oderwaniem od codzienności, a nie problemem, że nie będzie gdzie zaparkować

Szlak Orlich Gniazd na rowerze trójkołowym Dekers
Odkrywając nieznane tereny na trójkołowcu Dekers

Odkrywając nieznane

Podczas naszej małej wyprawy staraliśmy się jechać jak najbardziej turystycznie. Celowo omijaliśmy najpopularniejsze szlaki, a wszystko po to by jak najlepiej sprawdzić nasze Dekersy w terenie.

 Dzięki temu poznaliśmy szlaki, których wcześniej nie mieliśmy pojęcia, a w końcu o to w każdej wyprawie chodzi.

Na trójkołowy podbój Polski!

Planujemy już kolejne wyprawy na nowy sezon. W zgiełku całego tworzenia naszych elektrycznych trajek zdecydowanie nie możemy zapominać o ogromie frajdy jaką daje korzystanie z nich.

 

A Wam co najbardziej podoba się w rowerowych przygodach? Koniecznie odwiedźcie naszego Facebooka i podzielcie się swoimi przygodami.

Wyprawa na trójkołowcach - Szlakiem Orlich Gniazd

Dodatkowa rundka po blogu?

Wiemy, że chcesz tu zajrzeć